ATD 3-4.10.2015 3.10.2015 A agilityrata, paikka Kirkkonummi, järjestäjä Agitoko Dogs ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 10:00, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 11, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 7 cocspa Jazzy Great Escape Swings With Jazz Eva Bensky AST 42,55 4,14 -5,45 0 -5,45  
2 9 toyvil Skippy Kartanon Kruunu Zicco Iota Kirsi Hytinantti HAU 49,21 3,58 1,21 0 1,21  
3 11 borter Koodi Heathberry's Code Red Marjo Einola PORSK 40,40 4,36 -7,60 5 5  
4 12 lägpys Sissi Tridents Sissi Jari Laajala KKK 46,09 3,82 -1,91 5 5  
  1 kleins Hedda Noblefamily's Haze Of Sun Vuokko Cumlander KKK         HYL  
  3 kesvil Ansa Woolly Bohemia\'s Gia Carangi Riina Kanerva KKK         HYL  
  5 bichav Leo Suzuida's Milo's Mascot Senni Aaltonen KKK         HYL  
  8 shelam Ilona Sopuriinan Aino-Ilona Yrjö Rajaheimo KKK         HYL  
  10 manter Lilo Hilmanter's Madeline Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  13 kleins Sinda Noblefamily's Prairie Rose Vuokko Cumlander KKK         HYL  
  14 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Asko Jokinen TSAU         HYL  
  2 bicfri Leevi Tarundel´s Free Love Guaranted Tarja Hämäläinen HAU         POIS  

Medi 3, kello 10:25, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 13, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 23 kesvil Sirius Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI 37,13 4,74 -10,87 0 -10,87  
2 300 cocspa Salli Fieldlan Eager Sanna Toivola-Järvinen HAU 37,44 4,70 -10,56 0 -10,56  
3 20 koohon Savina Savina Mervi Tammi KKK 51,07 3,45 3,07 0 3,07  
4 25 espves Tigi Concurrido Jovial Joya Sanna Kobylin JAU 43,62 4,03 -4,38 10 10  
  15 espves Zemi Concurrido Inflamable Sanna Kobylin JAU         HYL  
  16 isllam Inga Vongoivan Inga Paula Ruotsalainen JAU         HYL  
  17 stbter Gina Of Greenline Heartmender Irmeli Westermarck AST         HYL  
  19 kesvil Taira Woolly Bohemia's Minnie Dean Brita Långström KKK         HYL  
  21 auskel zalama Roayl Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen ATT         HYL  
  22 cocspa Ofi Frosty Morning's Ophelia Evita Siekkinen PORSK         HYL  
  24 espves Alma Vivaracho Bonito Alma Jarno Puranen KKK         HYL  
  26 isllam Minttu Vongoivan Druna Paula Ruotsalainen JAU         HYL  
  301 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU         HYL  

Maksi 3, kello 10:45, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 27, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 35 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH 36,43 4,83 -11,57 0 -11,57  
2 27 auskel Quukie Smart Working Allunga Outi Koski RIMA 38,42 4,58 -9,58 0 -9,58 SERT-A
3 50 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 39,84 4,42 -8,16 0 -8,16  
4 29 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 37,98 4,63 -10,02 5 5  
5 56 borcol Pirkko Little Step's Vault Laura Isohanni RIMA 38,16 4,61 -9,84 5 5  
6 37 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT 39,62 4,44 -8,38 5 5  
7 46 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT 42,37 4,15 -5,63 5 5  
8 55 vehter Tommi Sittin Pretty's Tomtom Mauri Oinonen KKK 48,60 3,62 0,60 5 5,60  
9 42 belpam Hippie Hippie Du Hameau St-Blaise Taika Kämppi NODO 50,95 3,45 2,95 5 7,95  
10 53 valpai Kyra Annspets Etenia Janina Wallgren ATD 43,52 4,04 -4,48 10 10  
11 31 valpai Risto Annspets Elil Janina Wallgren ATD 44,34 3,97 -3,66 15 15  
  28 auspai Iitu True Choice Dolled Up Paula Collin-Olkkonen HURHA         HYL  
  30 auspai Dex Blackzone Crown Imperial Bror Svarfvar ATT         HYL  
  33 borcol Roti Gelbie Satu Hilli KKK         HYL  
  36 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist ATD         HYL  
  38 holpal Nikita Carondan Amalia Tiina Pehkonen HSKK         HYL  
  39 borcol Taco Sanmar Tex Willer Susanna Niiranen KKK         HYL  
  40 borcol Kalevi Droplet Anna-Stina Venäläinen KKK         HYL  
  41 borcol Sur Toberoi Indiana Sanni Husso ATD         HYL  
  43 auspai Jäynä Cryptonite Moonbat Sari-Anne Björklund KKK         HYL  
  44 auspai Kiksi Ghosteye's Flaming Pearl Hinni Ruottu HSKH         HYL  
  45 lyhcol Kyran Cinnaberry's Last Man Standing Marjo Viljamaa KKK         HYL  
  47 borcol Vanttu Piggyland's Odile Minna Viitanen KKK         HYL  
  48 labnou Simba Pikku-uikun Tusse Patukka Emma Alve BAT         HYL  
  49 borcol Molly Gwynion Rubel Anni Strang HSKH         HYL  
  51 borcol Max Maple Yard Firebird Anu Sundell HI-HA         HYL  
  52 belpat Glock Dujoiedevie Kaptah Jonna Judin KKK         HYL