ATD 3-4.10.2015 3.10.2015 B hyppyrata, paikka Kirkkonummi, järjestäjä Agitoko Dogs ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 12:00, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 12, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 94 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 3 kesvil Ansa Woolly Bohemia\'s Gia Carangi Riina Kanerva KKK 37,85 4,09 -9,15 0 -9,15 SERT-H
2 11 borter Koodi Heathberry's Code Red Marjo Einola PORSK 38,13 4,07 -8,87 0 -8,87  
3 10 manter Lilo Hilmanter's Madeline Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 39,42 3,93 -7,58 0 -7,58  
4 7 cocspa Jazzy Great Escape Swings With Jazz Eva Bensky AST 39,85 3,89 -7,15 0 -7,15  
5 12 lägpys Sissi Tridents Sissi Jari Laajala KKK 40,17 3,86 -6,83 0 -6,83  
6 4 borter Mini Heathberry`s Next To Nothing Jaana Lindfors KKK 42,25 3,67 -4,75 0 -4,75  
7 9 toyvil Skippy Kartanon Kruunu Zicco Iota Kirsi Hytinantti HAU 42,89 3,61 -4,11 0 -4,11  
8 8 shelam Ilona Sopuriinan Aino-Ilona Yrjö Rajaheimo KKK 44,21 3,51 -2,79 5 5  
9 5 bichav Leo Suzuida's Milo's Mascot Senni Aaltonen KKK 48,40 3,20 1,40 5 6,40  
  1 kleins Hedda Noblefamily's Haze Of Sun Vuokko Cumlander KKK         HYL  
  6 borter Siiri Heathberry`s You Never Know Anni Vakkila BAT         HYL  
  14 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Asko Jokinen TSAU         HYL  

Medi 3, kello 12:30, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 14, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 94 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 301 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU 35,74 4,34 -11,26 0 -11,26 SERT-H
2 19 kesvil Taira Woolly Bohemia's Minnie Dean Brita Långström KKK 36,80 4,21 -10,20 0 -10,20  
3 24 espves Alma Vivaracho Bonito Alma Jarno Puranen KKK 38,64 4,01 -8,36 0 -8,36  
4 20 koohon Savina Savina Mervi Tammi KKK 45,59 3,40 -1,41 0 -1,41  
5 26 isllam Minttu Vongoivan Druna Paula Ruotsalainen JAU 48,78 3,18 1,78 0 1,78  
6 15 espves Zemi Concurrido Inflamable Sanna Kobylin JAU 39,37 3,94 -7,63 5 5  
7 18 shelam Sandra Mutkis Sentraali-Santra Katarina Lassheikki KKK 44,88 3,45 -2,12 5 5 Juoksu
  16 isllam Inga Vongoivan Inga Paula Ruotsalainen JAU         HYL  
  17 stbter Gina Of Greenline Heartmender Irmeli Westermarck AST         HYL  
  21 auskel zalama Roayl Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen ATT         HYL  
  22 cocspa Ofi Frosty Morning's Ophelia Evita Siekkinen PORSK         HYL  
  23 kesvil Sirius Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI         HYL  
  25 espves Tigi Concurrido Jovial Joya Sanna Kobylin JAU         HYL  
  300 cocspa Salli Fieldlan Eager Sanna Toivola-Järvinen HAU         HYL  

Maksi 3, kello 12:50, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 31, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 94 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 39 borcol Taco Sanmar Tex Willer Susanna Niiranen KKK 35,47 4,57 -11,53 0 -11,53 SERT-H
2 51 borcol Max Maple Yard Firebird Anu Sundell HI-HA 36,68 4,42 -10,32 0 -10,32  
3 32 borcol Oodi Sanmar Taru Petriina Konttinen ATD 36,83 4,40 -10,17 0 -10,17  
4 48 labnou Simba Pikku-uikun Tusse Patukka Emma Alve BAT 37,42 4,33 -9,58 0 -9,58  
5 50 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 38,45 4,21 -8,55 0 -8,55  
6 45 lyhcol Kyran Cinnaberry's Last Man Standing Marjo Viljamaa KKK 39,50 4,10 -7,50 0 -7,50  
7 53 valpai Kyra Annspets Etenia Janina Wallgren ATD 41,33 3,92 -5,67 0 -5,67  
8 36 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist ATD 35,60 4,55 -11,40 5 5  
9 57 espves Mocca Zorrazo Granada Hilkka Leino-Forsman HAU 37,76 4,29 -9,24 5 5  
10 42 belpam Hippie Hippie Du Hameau St-Blaise Taika Kämppi NODO 45,06 3,60 -1,94 5 5  
11 55 vehter Tommi Sittin Pretty's Tomtom Mauri Oinonen KKK 45,40 3,57 -1,60 5 5  
12 54 borcol Jazz Sanmar Jazz Petriina Konttinen ATD 33,67 4,81 -13,33 10 10  
13 30 auspai Dex Blackzone Crown Imperial Bror Svarfvar ATT 43,84 3,69 -3,16 10 10  
  27 auskel Quukie Smart Working Allunga Outi Koski RIMA         HYL  
  28 auspai Iitu True Choice Dolled Up Paula Collin-Olkkonen HURHA         HYL  
  29 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH         HYL  
  31 valpai Risto Annspets Elil Janina Wallgren ATD         HYL  
  33 borcol Roti Gelbie Satu Hilli KKK         HYL  
  34 espves Jekku Zorrazo Pepita Hilkka Leino-Forsman HAU         HYL  
  35 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  37 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT         HYL  
  38 holpal Nikita Carondan Amalia Tiina Pehkonen HSKK         HYL  
  40 borcol Kalevi Droplet Anna-Stina Venäläinen KKK         HYL  
  41 borcol Sur Toberoi Indiana Sanni Husso ATD         HYL  
  43 auspai Jäynä Cryptonite Moonbat Sari-Anne Björklund KKK         HYL  
  44 auspai Kiksi Ghosteye's Flaming Pearl Hinni Ruottu HSKH         HYL  
  46 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT         HYL  
  47 borcol Vanttu Piggyland's Odile Minna Viitanen KKK         HYL  
  49 borcol Molly Gwynion Rubel Anni Strang HSKH         HYL  
  52 belpat Glock Dujoiedevie Kaptah Jonna Judin KKK         HYL  
  56 borcol Pirkko Little Step's Vault Laura Isohanni RIMA         HYL