ATD 3-4.10.2015 3.10.2015 C agilityrata, paikka Kirkkonummi, järjestäjä Agitoko Dogs ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 14:10, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 12, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 98 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 7 cocspa Jazzy Great Escape Swings With Jazz Eva Bensky AST 46,23 3,96 -2,77 0 -2,77  
2 4 borter Mini Heathberry`s Next To Nothing Jaana Lindfors KKK 50,90 3,60 1,90 0 1,90  
3 5 bichav Leo Suzuida's Milo's Mascot Senni Aaltonen KKK 52,71 3,47 3,71 0 3,71  
4 8 shelam Ilona Sopuriinan Aino-Ilona Yrjö Rajaheimo KKK 50,28 3,64 1,28 5 6,28  
5 13 kleins Sinda Noblefamily's Prairie Rose Vuokko Cumlander KKK 51,49 3,55 2,49 5 7,49  
6 9 toyvil Skippy Kartanon Kruunu Zicco Iota Kirsi Hytinantti HAU 75,07 2,44 26,07 0 26,07  
  3 kesvil Ansa Woolly Bohemia\'s Gia Carangi Riina Kanerva KKK         HYL  
  6 borter Siiri Heathberry`s You Never Know Anni Vakkila BAT         HYL  
  10 manter Lilo Hilmanter's Madeline Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  11 borter Koodi Heathberry's Code Red Marjo Einola PORSK         HYL  
  12 lägpys Sissi Tridents Sissi Jari Laajala KKK         HYL  
  14 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Asko Jokinen TSAU         HYL  

Medi 3, kello 14:40, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 13, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 98 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 25 espves Tigi Concurrido Jovial Joya Sanna Kobylin JAU 42,84 4,27 -6,16 0 -6,16 SERT-A, FI-AVA
2 19 kesvil Taira Woolly Bohemia's Minnie Dean Brita Långström KKK 43,73 4,18 -5,27 0 -5,27  
3 24 espves Alma Vivaracho Bonito Alma Jarno Puranen KKK 47,04 3,89 -1,96 0 -1,96  
4 17 stbter Gina Of Greenline Heartmender Irmeli Westermarck AST 50,99 3,59 1,99 5 6,99  
5 26 isllam Minttu Vongoivan Druna Paula Ruotsalainen JAU 58,23 3,14 9,23 0 9,23  
  15 espves Zemi Concurrido Inflamable Sanna Kobylin JAU         HYL  
  18 shelam Sandra Mutkis Sentraali-Santra Katarina Lassheikki KKK         HYL Juoksu
  20 koohon Savina Savina Mervi Tammi KKK         HYL  
  21 auskel zalama Roayl Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen ATT         HYL  
  22 cocspa Ofi Frosty Morning's Ophelia Evita Siekkinen PORSK         HYL  
  23 kesvil Sirius Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI         HYL  
  300 cocspa Salli Fieldlan Eager Sanna Toivola-Järvinen HAU         HYL  
  301 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU         HYL  

Maksi 3, kello 15:10, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 28, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 98 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 35 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH 38,78 4,72 -10,22 0 -10,22  
2 41 borcol Sur Toberoi Indiana Janina Wallgren ATD 38,82 4,71 -10,18 0 -10,18  
3 47 borcol Vanttu Piggyland's Odile Minna Viitanen KKK 40,80 4,49 -8,20 0 -8,20  
4 32 borcol Oodi Sanmar Taru Petriina Konttinen ATD 41,37 4,42 -7,63 0 -7,63  
5 51 borcol Max Maple Yard Firebird Anu Sundell HI-HA 41,45 4,41 -7,55 0 -7,55  
6 46 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT 42,17 4,34 -6,83 0 -6,83  
7 48 labnou Simba Pikku-uikun Tusse Patukka Emma Alve BAT 42,93 4,26 -6,07 0 -6,07  
8 49 borcol Molly Gwynion Rubel Anni Strang HSKH 43,50 4,21 -5,50 0 -5,50  
9 50 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 43,66 4,19 -5,34 0 -5,34  
10 39 borcol Taco Sanmar Tex Willer Susanna Niiranen KKK 43,83 4,18 -5,17 0 -5,17  
11 54 borcol Jazz Sanmar Jazz Petriina Konttinen ATD 38,76 4,72 -10,24 5 5  
12 40 borcol Kalevi Droplet Anna-Stina Venäläinen KKK 40,66 4,50 -8,34 5 5  
13 29 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 43,38 4,22 -5,62 5 5  
14 44 auspai Kiksi Ghosteye's Flaming Pearl Hinni Ruottu HSKH 45,25 4,04 -3,75 5 5  
15 31 valpai Risto Annspets Elil Janina Wallgren ATD 52,96 3,45 3,96 10 13,96  
  27 auskel Quukie Smart Working Allunga Outi Koski RIMA         HYL  
  28 auspai Iitu True Choice Dolled Up Paula Collin-Olkkonen HURHA         HYL  
  30 auspai Dex Blackzone Crown Imperial Bror Svarfvar ATT         HYL  
  33 borcol Roti Gelbie Satu Hilli KKK         HYL  
  36 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist ATD         HYL  
  37 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT         HYL  
  38 holpal Nikita Carondan Amalia Tiina Pehkonen HSKK         HYL  
  42 belpam Hippie Hippie Du Hameau St-Blaise Taika Kämppi NODO         HYL  
  43 auspai Jäynä Cryptonite Moonbat Sari-Anne Björklund KKK         HYL  
  45 lyhcol Kyran Cinnaberry's Last Man Standing Marjo Viljamaa KKK         HYL  
  53 valpai Kyra Annspets Etenia Janina Wallgren ATD         HYL  
  55 vehter Tommi Sittin Pretty's Tomtom Mauri Oinonen KKK         HYL  
  56 borcol Pirkko Little Step's Vault Laura Isohanni RIMA         HYL