ATD 3-4.10.2015 4.10.2015 F hyppyrata, paikka Kirkkonummi, järjestäjä Agitoko Dogs ry

[Mini 1] [Medi 1] [Maksi 1] [Mini 2] [Medi 2] [Maksi 2]

Mini 1, kello 12:40, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 4, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 202 shelam Kaisa Pilvimarjan Hope-In Sirpa Arminen HI-HA 44,83 3,37 -3,17 5 5  
2 200 wecope Mimmi Suukkosuun Kiss Me Eevaliisa Takalahti HSKH 53,89 2,80 5,89 5 10,89  
  201 pumi Bojo Karvakorvan Hedwig Helena Mattila HAU         HYL  
  203 shelam Tuju Sleepless Never Close Our Eyes Katri Mäkinen ATD         HYL  

Medi 1, kello 12:40, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 5, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 207 stbter Hedy Of Greenline In The Mood Irmeli Westermarck AST 50,30 3,00 2,30 5 7,30  
  204 koohon Iita Lentävän Luppakorvan Neiti Näpsä Kaisa Jalava TAMSK         HYL  
  208 kesvil Lotus Gemmabo Lotus Minna Danielsson AGIAX         HYL  
  212 espves Pandora La Sirenita´s Pandora A Cabo Carina Svenblad-Timonen AGIAX         HYL  
  213 shelam Tahvo Snowpaw Thunderball Marianne Ylitalo TSAU         HYL  
  205 koohon Mimmi Lentävän Luppakorvan Matami Mimmi Senni Tanttari TAMSK         POIS  
  206 pyrpap Kolya Drole D'oiseau D'ours De Bergere Tiina Mäkinen KIRSUT         POIS  

Maksi 1, kello 13:10, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 8, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 225 borcol Isla Tending Priceless Therese Åberg HSKH 31,80 4,75 -16,20 5 5  
2 218 borcol Lotta Serica's Charlotte Senni Aaltonen KKK 34,09 4,43 -13,91 5 5  
3 223 espves Rico Marikharon Topman Eeva Meittamo VESIK 42,25 3,57 -5,75 5 5  
4 224 borcol Acxa Story Goes Stay With Me Sandra Gustafsson AGIAX 37,38 4,04 -10,62 10 10  
5 221 novnou Jane Dragonflame's Miss Ma-r-ple Johanna Myllylä NOVA 42,72 3,54 -5,28 15 15  
  215 novnou Lumo Hedera's Just A Magic Star Jarno Latva HSKH         HYL  
  222 borcol Maia Tronic Linnea Niina Lehtinen P-HAU         HYL  
  226 auspai Iker Pikipaimenen Soronoo Taru Auranne ATD         HYL  
  219 novnou Martta Steppoint`s Simplyclever Hyacint Leena Paavola JAU         POIS  

Mini 2, kello 13:50, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 1, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 94 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 227 borter otto Millitallin Wauhtiwiljo Jussi Kuisma I-HAH 41,69 3,77 -5,31 0 -5,31  

Medi 2, kello 13:50, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 3, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 94 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 210 auskel Femto Cefeus Xylo Femto Ii Mira Heiskari KKK 30,49 5,15 -16,51 10 10  
  229 espves Essi Caraydan Oceana Anne-Mari Tenhovalo KKK         HYL  
  230 tiiter Aada Ajannan Aa Lia Anna Väänänen KKK         HYL  

Maksi 2, kello 14:10, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 7, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 94 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 236 novnou Tare Trindy's Time Lucky Mia Tuoreniemi HI-HA 36,64 4,28 -10,36 5 5  
2 238 belpag Roihu Eloisa Roihu Laura Räsänen KKK 36,98 4,25 -10,02 5 5  
3 231 belpam Tuhma Frosty Forest Knock Out Emma Alve BAT 29,61 5,30 -17,39 10 10  
  220 x-rotu Kiti Kiti Jemina Wathén NODO         HYL  
  232 borcol Liina Garth Fire Terhi Leonsaari TASSU         HYL  
  237 borcol Pätmän Colin Pasi Honkanen RIMA         HYL  
  239 belpam Kipu Tammikallion Suttura Janne Lönnqvist ATD         HYL